Skip to content Skip to footer
kinesiology taping
Kinesiology taping (15 min)
Kinesiology taping (KT) czyli plastrowanie dynamiczne to koncepcja leczenie z zastosowaniem specjalnych plastrów, która powstała w Japonii. Rozwija się ona już od 30 lat jednak dopiero w ostatnim czasie zaczęła być popularna i powszechnie stosowana.
terapia migren
Terapia bólu głowy i migren (40min)
Ból głowy stanowi coraz częstszą przypadłość we współczesnej cywilizacji. Dolegliwości bólowe wpływają na pogorszenie jakości życia. W połączeniu z wymiotami, światłowstrętem czy zawrotami głowy stają się nieprzyjemne a nawet nie do zniesienia.
pinoterapia
Pinoterapia (60min)
Pinoterapia zwana wcześniej pinopresurą jest jedną z nowych metod medycyny manualnej. Jest to polska metoda stworzona przez lek. med. Radosława Składowskiego. Pomysłodawca tej metody zaczerpnął inspiracji z wielu źródeł fizjoterapii łącząc je w spójną całość.
masaż-twarzy
Masaż twarzy – upiększający rytuał (15 min)
Masaż twarzy wywodzi się ze starożytności, gdzie pielęgnacja twarzy była bardzo ważnym działem medycyny. Egipcjanie jako pierwsi stosowali masaż peelingowy do oczyszczania skóry.
Oliwka/Olejek do masażu
Masaż bańką chińską (60 min)
Masaż bańką chińską jest jedną z coraz częściej wybieranych terapii. Bańki stosowane są przez fizjoterapeutów nie tylko w walce z cellulitem, rozstępami czy problemami kosmetycznymi ale również jako terapia przy dolegliwościach bólowych czy urazach.
Oliwka/Olejek do masażu
Masaż bańką chińską (30 min)
Historia baniek chińskich sięga aż starożytnej Mezopotamii. W celach leczniczych używane były one już 3300 lat przed naszą erą. Dziś przeżywają swoje odrodzenie jako świetny sposób walki z bólem i niedoskonałościami.
masaż kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami (90 min)
Zabieg zaczynamy od masażu manualnego, przyzwyczajając ciało do dotyku i rozprowadzając oliwkę. Dopiero po takim przygotowaniu organizmu przechodzimy do masażu i układania kamieni.
masaż kamieniami
Masaż kamieniami (60 min)
azaltowych, które mają specjalny współczynnik magazynowania energii i pochodzą z obszarów dużej aktywności wulkanicznej.
Masaż sportowy (30 min)
Masaż sportowy częściowy to masaż w czasie którego skupiamy się na opracowaniu przeciążonej w czasie treningu lub wysiłku fizycznego struktury, czy też konkretnego mięśnia/grupy mięśniowej.
masaż sportowy
Masaż sportowy całego ciała (60 min)
Masaż sportowy jest jedną z wielu metod stosowanych u sportowców zawodowych oraz amatorów. Zaletą tego typu masażu jest to, że można go stosować zarówno podczas okresu startowego, przygotowawczego jak i regeneracyjnego.
Masaż klasyczny (90 min)
Masaż klasyczny ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy.
Masaż klasyczny całego ciała (60 min)
Masaż klasyczny jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu fizjoterapii, a także odnowy biologicznej. W zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.
konsultacje
Konsultacje z pacjentem
Nie jesteś pewny jaki masaż wybrać? Chciałbyś skonsultować swoje dolegliwości lub wyniki badań i dobrać odpowiednią terapię lub dowiedzieć się czy masaż jest wskazany przy konkretnym schorzeniu?
Masaż klasyczny kończyn dolnych (25 min)
Masaż klasyczny kończyn dolnych to masaż częściowy w czasie którego skupiamy się na nogach. Jest to masaż przeznaczony dla osób którym doskwierają problemy z nogami, bóle, czy trudności z poruszaniem się.
Masaż klasyczny wybranego odcinka kręgosłupa (30 min)
Masaż klasyczny częściowy wybranego odcinka kręgosłupa to masaż w czasie którego skupiamy się na tej części kręgosłupa która boli najbardziej i staramy się zniwelować dolegliwości bólowe.
masaż kręgosłupa
Masaż klasyczny kręgosłupa oraz karku (30 min)
Masaż kręgosłupa to jedna z lepszych metod jakie możemy wybrać, kiedy zaczynają nas boleć plecy. Dolegliwości bólowe mogą dotyczyć odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego bądź całego kręgosłupa.
Masaż klasyczny kończyn górnych (20 min)
Masaż klasyczny kończyn górnych to masaż częściowy w czasie którego skupiamy się na rękach. Masujemy dłonie, przedramiona oraz ramiona. Często w przypadku problemów z rękami w czasie masażu opracowujemy także mięśnie okolicy szyi oraz okolicę łopatki.
masaz-miodem
Masaż miodem i masłem kakaowym (90 min)
Masaż ciepłym miodem to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się dopieszczona, a także zadbać o wygląd swojej skóry i sylwetki.
Refleksoterapia
Refleksoterapia dłoni (30 min)
Refleksoterapia dłoni i nie tylko dłoni, to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Wywodzi się z medycyny wschodniej i jej bazą są przebiegające w organizmie kanały energetyczne zwane meridianami. Refleksoterapia jest niesamowicie pomocna w wielu bólach i schorzeniach.
masaż-tkanek-glebokich
Masaż tkanek głębokich (60 min)
Masaż na celu przywrócenie homeostazy tkanek poprzez świadomą pracę terapeuty i bazuje na powolnych ruchach w celu rozluźnienia i rozciągnięcia tkanek w układzie mięśniowo- szkieletowym.
masaż-tkanek-glebokich
Masaż tkanek głębokich (90 min)
Masaż tkanek głębokich to jeden z najefektywniejszych masaży leczniczych. Przede wszystkim masaż ten jest leczniczy i ma na celu zniwelowanie dolegliwości bólowych z jakimi pojawiacie się w naszym gabinecie.
masaż dla dwojga
Masaż relaksacyjny dla dwojga (60 min)
Masaż dla dwojga to idealna opcja dla par ale także dla przyjaciół czy znajomych ! W zależności od okazji czy okoliczności możecie wybrać masaż relaksacyjny, klasyczny czy sportowy ! Niezależnie od tego, który z nich wybierzecie możecie być pewni że to świetnym pomysł na spędzenie czasu razem.
masaż dla dwojga
Masaż dla dwojga (90 min)
Masaż dla dwojga to idealny sposób na udaną randkę oraz alternatywa dla standardowego spędzania czasu we dwoje. Jest to również świetny pomysł na prezent. Druga połówka na pewno doceni ten oryginalny i nowoczesny sposób na romantyczny wieczór.
masaż biurowy
Masaż biurowy (20 min)
Masaż biurowy to innowacyjna forma walki z bólem kręgosłupa coraz częściej stosowana w biurach i korporacjach jako bonus dla pracowników w czasie pracy. Masaż biurowy to 15-20min masaż wykonywany w pozycji siedzącej na specjalnym krześle lub w pozycji leżącej na stole do masażu.
Masaż świecą (60 min)
Masaż ten wykonywany jest specjalną świecą do masażu, a w zasadzie woskiem z tej świecy. Przed rozpoczęciem masażu rozpalamy świecę, co powoduje roztopienie wosku. Składa się on z wysokiej jakości składników, w tym naturalnych olejków.
Masaż gorącą świecą (90 min)
Wykonanie takiego masażu nie jest w żaden sposób niebezpieczne. Nie masujemy gorącym woskiem, który może spowodować poparzenia. Bez obaw. Świeca i jej płomień ma za zadanie rozpuścić olejki, zamieszczone wokół knota do ciepłej temperatury.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!