Skip to content Skip to footer
5/5 - (23 głosów)

Masaż dla dwojga to idealna opcja dla par ale także dla przyjaciół czy znajomych ! W zależności od okazji czy okoliczności możecie wybrać masaż relaksacyjny, klasyczny czy sportowy! Niezależnie od tego, który z nich wybierzecie możecie być pewni że to świetnym pomysł na spędzenie czasu razem. Masaż dla dwojga odbywa się bowiem w jednym pomieszczeniu i jest wykonywany przez dwóch masażystów na raz. Możemy dojechać do Was do domu lub hotelu. Dzięki temu dzielicie tą chwilę relaksu czy regeneracji ze sobą nie martwiąc się o miejsce czy sprzęt. Wszystko bierzemy na siebie !

Masaż dla dwojga to idealny sposób na udaną randkę oraz alternatywa dla standardowego spędzania czasu we dwoje. Jest to również świetny pomysł na prezent. Druga połówka na pewno doceni ten oryginalny i nowoczesny sposób na romantyczny wieczór. Będziecie mogli wspólnie odpocząć przy dźwięku relaksacyjnej lub Waszej ulubionej muzyki. Do wyboru mamy masaż miodem, masłem kakaowym czy zapachowe oliwki, które tworzą atmosferę jak w prawdziwym SPA.

Oprócz skorzystania z naszego masażu dla par jako prezentu na rocznicę, walentynki, święta czy bez okazji (gwarantujemy Wam, że takie niespodzianki Wasze drugie połówki docenią najbardziej) to również idealny pomysł na to aby komuś podziękować. Masz wspaniałą przyjaciółkę, przyjaciela, dziadków czy rodziców? Może dawno nie spędziliście z kimś ważnym dla Was czasu? Albo razem chcecie podjąć lub podjęliście jakieś sportowe wyzwanie? Jeśli tak to nie zastanawiajcie się i zamówcie u nas masaż dla dwojga!

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!