Skip to content Skip to footer
5/5 - (14 głosów)

Masaż ciepłym miodem to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się dopieszczona, a także zadbać o wygląd swojej skóry i sylwetki. Miód – poza swoją słodyczą –   ma niezliczone właściwości zdrowotne, a także jest bogaty w wiele witamin i minerałów. Jego właściwości znane są od tysięcy lat. Przede wszystkim wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie przez skórę szkodliwych substancji. Wyciąga nagromadzone w niej toksyny, otwiera pory, intensywnie dotlenia. Masaż na miodzie skutecznie eliminuje wszelkie bóle pleców, zesztywnienie mięśni, stany przeziębieniowe i zmiany trądzikowe na plecach. Zapraszamy na masaż we Wrocławiu z dojazdem do klienta.

Masaż miodem cena

Kiedy jeszcze jest polecany masaż miodem?

Zalecany jest również przy problemach z ciśnieniem, zastojach limfy, bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy, korzystnie oddziałuje przy nerwicach, depresji, spadku nastroju. Miód używany do masażu poprawia odżywianie tkanek, wygładza, poprawia wygląd skóry. W połączeniu z masłem kakaowym stanowi odżywczą maseczkę dla ciała i ucztę dla zmysłów. Skóra staje się jedwabista, odżywiona, zrelaksowana. Warto wiedzieć, że miód jest naturalnym składnikiem wielu kosmetyków – również dla skóry wrażliwej – już od XIXw,  a jego pH wynosi od 4,5 do 5,4, czyli jest bardzo zbliżone do pH naszej skóry. Zyskujesz podwójnie lub potrójnie wykorzystując cudowną siłę miodu. Kliknij poniżej u już teraz zamów masaż miodem!

Czym może Nas zaskoczyć masaż miodem?

Największym atutem masażu jest działanie wyszczuplające, antycellulitowe, modelujące. Tekstura miodu ułatwia wykonanie modelarzu. Efektywność rozbijania tkanki tłuszczowej wzrasta, zmniejszają się objawy cellulitu, wzmacniają się osłabione mięśnie i stawy. Masaż wykonujemy na dużych partiach mięśniowych, czyli uda, pośladki, brzuch. Pierwsza część masażu jest wykonywana samym miodem i wykorzystuje jego właściwości ciągnące. To etap kiedy modelujemy ciało i wykonujemy naturalny peeling naskórka. Druga część polega na wyciszeniu organizmu przy pomocy dodatku masła kakaowego do miodu, które koi zarówno zapachem jak i konsystencją. Cały zabieg jest niezwykle ciekawy i odprężający.

Jak dokładnie przebiega masaż miodem?

Cały zabieg rozpoczynamy od podgrzania miodu. W specjalnym naczyniu umieszczamy miód i czekamy chwilę aż zacznie przyjmować bardziej płynną konsystencję. Dzięki temu masaż będzie przyjemniejszy dla skóry. Po nałożeniu miodu masażysta wykonuje ruchy głaskania i rozcierania, aby rozprowadzić miód po powierzchni ciała. Dzięki swoim właściwością miód szybko zastyga, dlatego po chwili masaż przybiera formę wklepywania miodu oraz poprzez odrywanie rąk masażysty od skóry podrywania jej do góry. Z biegiem czasu nasze ruchy powinny być coraz szybsze a masaż bardziej intensywny. Gdy tkanka jest zdrowa miód po prostu wchłania się w skórę. W niektórych jednak miejscach w połączeniu z toksynami i naskórkiem miód zaczyna przybierać specyficzną brunatną barwę. Podczas masażu należy skupić się właśnie na tych punktach ponieważ są one w jakiś sposób zmienione. Jest to również świetna forma terapii dla ciała. Po takim masażu nakładamy na ciało oliwkę bądź masło kakaowe i delikatnymi ruchami głaskania i rozcierania zakańczamy masaż. Masaż miodem należy do bardzo przyjemnych usług. Po masażu możemy mieć jednak uczucie klejenia się. Zalecane jest aby po zakończeniu masażu miodem wziąć ciepły prysznic. Ciepłą wodą, bez użycia mydła usuwamy lepką maź, a bogactwo substancji zawartych w miodzie zostaje na skórze.

Masaż miodem opis

Dla kogo polecamy masaż miodem?

Ogólnie masaż miodem jest głównie polecany dla kobiet, ze względu na właściwości upiększające. Jednak Panowie, którzy lubią się relaksować z ciepłym miodem i relaksującą muzyką, również są mile widziani. Masaż miodem to nie tylko działanie wyszczuplające, ale również antybiotyczne, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zapraszamy wszystkich chętnych – zostaw wiadomość,  dojeżdżamy na terenie Wrocławia bezpośrednio do klienta.

Świetnym prezentem okaże się podarowanie masażu miodem!

Możesz zamówić u Nas voucher, który podarujesz bliskiej osobie. Miodowo – kakaowa uczta to niewątpliwe idealny prezent i chwila wytchnienia dla ciała. Do masażu używamy tylko naturalnych składników, więc zabieg jest zarówno relaksujący jak i bezpieczny dla zdrowia. Śmiało możesz nas wysłać i obdarować szczęściarza lub szczęściarę dobroczynną mocą masażu miodem!

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!