Masaż miodem – relaksująca uczta

Masaż ciepłym miodem wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie przez skórę szkodliwych substancji. Wyciąga nagromadzone w niej toksyny, otwiera pory, intensywnie dotlenia. Masaż na miodzie skutecznie eliminuje wszelkie bóle pleców, zesztywnienie mięśni, stany przeziębieniowe i zmiany trądzikowe na plecach. Polecamy miód ponieważ ma niezwykłe właściwości lecznicze. Zapraszamy na masaż we Wrocławiu z dojazdem do klienta.

Zadzwoń teraz

Kiedy jeszcze jest polecany masaż miodem?

Zalecany jest również przy problemach z ciśnieniem, zastojach limfy, bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy, korzystnie oddziałuje przy nerwicach, depresji, spadku nastroju. Miód używany do masażu poprawia odżywianie tkanek, wygładza, poprawia wygląd skóry. W połączeniu z masłem kakaowym stanowi odżywczą maseczkę dla ciała i ucztę dla zmysłów. Skóra staje się jedwabista, odżywiona, zrelaksowana. Zyskujesz podwójnie lub potrójnie wykorzystując cudowną siłę miodu. Kliknij poniżej u już teraz zamów masaż miodem!

Umów się na masaż miodem

Masaż miodem na prezent. Masaż miodem dla kobiet - upiększający, antycellulitowy

Czym może Nas zaskoczyć masaż miodem?

Największym atutem masażu jest działanie wyszczuplające, antycellulitowe, modelujące. Tekstura miodu ułatwia wykonanie modelarzu. Efektywność rozbijania tkanki tłuszczowej wzrasta, zmniejszają się objawy cellulitu, wzmacniają się osłabione mięśnie i stawy. Masaż wykonujemy na dużych partiach mięśniowych, czyli uda, pośladki, brzuch.

Dla kogo polecamy masaż miodem?

Ogólnie masaż miodem jest głównie polecany dla kobiet, ze względu na właściwości upiększające. Jednak Panowie też lubią się relaksować z ciepłym miodem i relaksującą muzyką. Zapraszamy wszystkich chętnych, jeśli nie możesz dojechać, zostaw wiadomość,  dojeżdżamy na terenie Wrocławia bezpośrednio do klienta.

Świetnym prezentem okaże się podarowanie masażu miodem!

Możesz zamówić u Nas voucher, który podarujesz bliskiej osobie. Także możesz nas wysłać i obdarować szczęściarza lub szczęściarę dobroczynną mocą masażu miodem!

Zamów teraz