Skip to content Skip to footer
5/5 - (23 głosów)

Masaż biurowy to innowacyjna forma walki z bólem kręgosłupa coraz częściej stosowana w biurach i korporacjach jako bonus dla pracowników w czasie pracy.  Masaż biurowy to 15-20min masaż wykonywany w pozycji siedzącej na specjalnym krześle lub w pozycji leżącej na stole do masażu.

Masaż biurowy obejmuje górne partie kręgosłupa, barki szyję oraz głowę, czyli obszary najbardziej narażone na napięcia i stres w czasie pracy siedzącej. Masaże biurowe zyskują na popularności, ponieważ coraz większa część społeczeństwa ma siedzący tryb pracy. Masaż biurowy może być wykonywany w ubraniu, zazwyczaj bez oliwki. Jakie są dodatkowe korzyści z masaży biurowych? Zwiększenie koncentracji na pracy, zmniejszenie poziomu stresu, pomoc w bólach głowy, wyciszenie układu nerwowego. Pracownicy po takim masażu z pewnością będą bardziej produktywni, a sam masaż jest doskonałą alternatywą zwykłej przerwy w pracy.

Masaż biurowy jest wykonywany w miejscu pracy najczęściej w osobnym pomieszczeniu, tak aby każdy pracownik miał chwilę dla siebie. Na masaże biurowe przyjeżdżamy z całym potrzebnym sprzętem. Najlepszy efekt masaży biurowych zyskujemy wtedy kiedy wykonujemy je regularnie – najczęściej raz. Lub dwa razy w miesiącu.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!