Refleksoterapia dłoni i tajniki wschodu we Wrocławiu

Poleca się refleksoterapie na wiele dolegliwości i nie tylko profilaktycznie

Refleksoterapia dłoni i nie tylko dłoni, to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Niesamowicie pomocna w wielu bólach i schorzeniach.Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na dłoniach oraz stopach, zwanych refleksami. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała.  Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia masażu z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolic.

Zadzwoń teraz

Refleksologia dłoni

Czy wiesz co to jest tak naprawdę refleksoterapia dłoni?

Refleksologia jako nauka zajmuje się zasadami pracy refleksów i oferuje wiedzę niezbędnądo rozpoznania przyczyn ich nadwrażliwości Poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców docieramy do źródeł choroby, poprawiamy krążenie i stymulujemy układ nerwowy w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. Odpowiednia technika może zdziałać cuda i zniwelować ból i cierpienie.

Czy masz ochotę spróbować skutecznej metody? Jeśli tak, to refleksoterapia, jest dla Ciebie – poczujesz ulgę i ból minie.

Umów się na refleksoterapię we Wrocławiu

Refleksoterapia dłoni Wrocław -Refleksologia

Dla kogo jest refleksoterapia dłoni?

Refleksologia może być stosowana w każdym wieku. Wiele korzyści przynosi ludziom starszym, zwłaszcza cierpiącym na bóle reumatyczne. Jest rewelacyjną terapią także dla ludzi młodych, którzy cierpią na stres i depresje. To bardzo efektowna metoda, głęboko zakorzeniona w kulturze wschodu. Skuteczna także w bólach brzucha i głowy. Taki masaż oferujemy z dojazdem do klienta  Wrocław i okolice.

Napisz maila