Skip to content Skip to footer
5/5 - (11 głosów)

Refleksoterapia dłoni i nie tylko dłoni, to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Wywodzi się z medycyny wschodniej i jej bazą są przebiegające w organizmie kanały energetyczne zwane meridianami. Refleksoterapia jest niesamowicie pomocna w wielu bólach i schorzeniach. Metoda polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na dłoniach, stopach, a także twarzy zwanych refleksami. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Poprzez kanały energetyczne docieramy do narządów położonych głębiej i możemy na nie oddziaływać zmniejszając napięcie w ich obrębie i redukując nieprzyjemne dolegliwości. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia masażu z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolic.

Refleksoterapia dłoni - Refleksologia

Czy wiesz co to jest tak naprawdę refleksoterapia dłoni?

Refleksologia jako nauka zajmuje się zasadami pracy refleksów i oferuje wiedzę niezbędną do rozpoznania przyczyn ich nadwrażliwości Poprzez uciskanie tych miejsc za pomocą kciuka i palców docieramy do źródeł choroby, poprawiamy krążenie i stymulujemy układ nerwowy w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu. Odpowiednia technika może zdziałać cuda i zniwelować ból i cierpienie. Refleksoterapia dłoni pomaga nie tylko w poważnych chorobach układowych, ale również jest pomocna w przypadku bezsenności, działa antystresowo i przeciwbólowo.

Czy masz ochotę spróbować skutecznej metody? Jeśli tak, to refleksoterapia, jest dla Ciebie – poczujesz ulgę i ból minie.

Refleksoterapia dłoni Wrocław -Refleksologia

Dla kogo jest refleksoterapia dłoni?

Refleksoterapia może być stosowana w każdym wieku. Wiele korzyści przynosi ludziom starszym, zwłaszcza cierpiącym na bóle reumatyczne. Jest rewelacyjną terapią także dla ludzi młodych, którzy cierpią na stres i depresje. To bardzo efektowna metoda, głęboko zakorzeniona w kulturze wschodu. Skuteczna także w bólach brzucha i głowy. To jedna z metod masażu leczniczego, którą oferujemy z dojazdem do klienta  Wrocław i okolice.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!