Skip to content Skip to footer
Refleksoterapia
80 PLN

Refleksoterapia dłoni i nie tylko dłoni, to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Wywodzi się z medycyny wschodniej i jej bazą są przebiegające w organizmie kanały energetyczne zwane meridianami. Refleksoterapia jest niesamowicie pomocna w wielu bólach i schorzeniach.

masaz-miodem
200 PLN

Masaż ciepłym miodem to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się dopieszczona, a także zadbać o wygląd swojej skóry i sylwetki.

masaż kamieniami
170 PLN

azaltowych, które mają specjalny współczynnik magazynowania energii i pochodzą z obszarów dużej aktywności wulkanicznej.

masaż kamieniami
200 PLN

Zabieg zaczynamy od masażu manualnego, przyzwyczajając ciało do dotyku i rozprowadzając oliwkę. Dopiero po takim przygotowaniu organizmu przechodzimy do masażu i układania kamieni.

Oliwka/Olejek do masażu
85 PLN

Historia baniek chińskich sięga aż starożytnej Mezopotamii. W celach leczniczych używane były one już 3300 lat przed naszą erą. Dziś przeżywają swoje odrodzenie jako świetny sposób walki z bólem i niedoskonałościami.

Oliwka/Olejek do masażu
150 PLN

Masaż bańką chińską jest jedną z coraz częściej wybieranych terapii. Bańki stosowane są przez fizjoterapeutów nie tylko w walce z cellulitem, rozstępami czy problemami kosmetycznymi ale również jako terapia przy dolegliwościach bólowych czy urazach.

masaż-twarzy
50 PLN

Masaż twarzy wywodzi się ze starożytności, gdzie pielęgnacja twarzy była bardzo ważnym działem medycyny. Egipcjanie jako pierwsi stosowali masaż peelingowy do oczyszczania skóry.

pinoterapia
160 PLN

Pinoterapia zwana wcześniej pinopresurą jest jedną z nowych metod medycyny manualnej. Jest to polska metoda stworzona przez lek. med. Radosława Składowskiego. Pomysłodawca tej metody zaczerpnął inspiracji z wielu źródeł fizjoterapii łącząc je w spójną całość.

terapia migren
120 PLN

Ból głowy stanowi coraz częstszą przypadłość we współczesnej cywilizacji. Dolegliwości bólowe wpływają na pogorszenie jakości życia. W połączeniu z wymiotami, światłowstrętem czy zawrotami głowy stają się nieprzyjemne a nawet nie do zniesienia.

kinesiology taping
50 PLN

Kinesiology taping (KT) czyli plastrowanie dynamiczne to koncepcja leczenie z zastosowaniem specjalnych plastrów, która powstała w Japonii. Rozwija się ona już od 30 lat jednak dopiero w ostatnim czasie zaczęła być popularna i powszechnie stosowana.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!