Skip to content Skip to footer
5/5 - (29 głosów)

Masaż ten wykonywany jest specjalną świecą do masażu, a w zasadzie woskiem z tej świecy. Przed rozpoczęciem masażu rozpalamy świecę, co powoduje roztopienie wosku. Składa się on z wysokiej jakości składników, w tym naturalnych olejków. Dzięki nim, masaż gorącą świecą niesie ze sobą wiele pozytywnych korzyści dla ciała. Całość jest bezpieczna dla każdego rodzaju skóry.

Masaż świecą to idealne rozwiązanie dla zestresowanych osób, tych z Was którzy szukają czegoś nowego lub par marzących o idealnym wieczorze we dwoje. Wychodząc Waszym oczekiwaniom i potrzebom na przeciw wprowadzamy do oferty niezwykle odprężający, rozluźniający i pobudzający wszystkie zmysły masaż świecą.

Wykonanie takiego masażu nie jest w żaden sposób niebezpieczne. Nie masujemy gorącym woskiem, który może spowodować poparzenia. Bez obaw. Świeca i jej płomień ma za zadanie rozpuścić olejki, zamieszczone wokół knota do ciepłej temperatury. Dzięki temu zyskujemy piękny zapach w pomieszczeniu i ciepły olejek, który idealnie rozluźni Wasze zmęczone mięśnie i ciało. Olejek ze świecy rozpuszcza się kilka minut więc najpierw poczujecie zapach. Zadziała on kojąco i wprowadzi Cię w stan rozluźnienia przed masażem.

Sam masaż nie jest skomplikowany. Przez cały czas trwania masażu świeca jest zapalona, aby olejek miał stałą, ciepłą temperaturę. Olejek wylewamy ze świecy na naszą rękę a następnie przystępujemy do masażu. Nie musisz się więc obawiać oparzenia. Masujemy całe ciało począwszy od kręgosłupa. Ruchy jakie wykonujemy są powolne i dokładne, dopasowane do Was i Waszego ciała. Nie są to ruchy, które sprawiają ból czy dyskomfort, ale ruchy głęboko rozluźniające. Dodatkowo substancje zawarte w świecy do masażu idealnie nawilżają skórę. Staje się ona bardziej miękka, gładka i elastyczna. Dodatkowo masaż działa odmładzająco i antycellulitowo pozostawiając Wasze ciało lepiej odżywione i zdrowe.

Jeśli marzy Ci się prawdziwy relaks, uczta dla Twoich zmysłów, chwila dla siebie lub chwila dla Was, to wybór masażu świecą będzie najlepszym jakiego możecie dokonać.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!