Skip to content Skip to footer
60 PLN

Masaż klasyczny kończyn górnych to masaż częściowy w czasie którego skupiamy się na rękach. Masujemy dłonie, przedramiona oraz ramiona. Często w przypadku problemów z rękami w czasie masażu opracowujemy także mięśnie okolicy szyi oraz okolicę łopatki.

masaż kręgosłupa
80 PLN

Masaż kręgosłupa to jedna z lepszych metod jakie możemy wybrać, kiedy zaczynają nas boleć plecy. Dolegliwości bólowe mogą dotyczyć odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego bądź całego kręgosłupa.

80 PLN

Masaż klasyczny częściowy wybranego odcinka kręgosłupa to masaż w czasie którego skupiamy się na tej części kręgosłupa która boli najbardziej i staramy się zniwelować dolegliwości bólowe.

80 PLN

Masaż klasyczny kończyn dolnych to masaż częściowy w czasie którego skupiamy się na nogach. Jest to masaż przeznaczony dla osób którym doskwierają problemy z nogami, bóle, czy trudności z poruszaniem się.

140 PLN

Masaż klasyczny jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu fizjoterapii, a także odnowy biologicznej. W zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

170 PLN

Masaż klasyczny ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!