Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Masaż biurowy to ulga dla zmęczonych pleców

masaż biurowy

Masaż biurowy polecany w dzisiejszym trybie pracy

Masaż biurowy (work site) to nowoczesna i innowacyjna forma walki z bólem kręgosłupa, na którą coraz częściej decydują się zarówno mniejsze biura jak i większe korporacje.

Masaż biurowy

Współcześnie największym zagrożeniem na kręgosłupa jest przewaga pozycji siedzącej. Rośnie liczba korporacji i pracowników biurowych, a przez to zapotrzebowanie na pomoc fizjoterapeutów. Siedzimy przez wiele godzin w pracy, a następnie w domu przed ekranem komputera i telefonu. Dodatkowo przemieszczamy się samochodami, czyli podsumowując prowadzimy zdecydowanie bierny tryb życia. To wszystko wpływa niekorzystnie na naszą postawę, powodując różnorodne zespoły bólowe kręgosłupa. Praca pod presją jest dodatkowym czynnikiem, który oddziałuje niekorzystnie na nasze mięśnie.

Aby docenić i pomóc pracownikom, można zwiększyć ich efektywność za pomocą masażu

W wielu przypadkach niemożliwa jest zmiana trybu pracy, jednak to co może zrobić pracodawca dla swoich pracowników, aby polepszyć jakość pracy to regularne masaże biurowe z dojazdem do miejsca zatrudnienia. Jest to niewątpliwa korzyść dla obu stron. Pracownicy zyskują chwilę relaksu i możliwość regeneracji w ciągu stresującego, intensywnego dnia pracy, a co za tym idzie zwiększa się ich efektywność, co wpływa na wyniki całej firmy.

Masaż biurowy stanowi idealny krok również w celu zwiększenia koncentracji oraz motywacji pracowników do działania. Pracownicy nie skupiają swojej uwagi na bólu kręgosłupa tylko na obowiązkach, co zdecydowanie przekonuje pracodawców do tego typu benefitów w firmie.

Masaż biurowy dla pracowników

Masaże biurowe wykonywane w miejscu pracy to atrakcyjny bonus dla osób siedzących przy biurku, jednak warto pamiętać o tym, że jedynie cykliczne działania zapewniają długofalowy efekt w walce z bólem kręgosłupa. Co najmniej kilka spotkań jest potrzebne aby zniwelować napięcia w organizmie, będące skutkiem spędzania czasami wielu lat w nieergonomicznej pozycji w pracy.

Ile trwają i jak wyglądają masaże biurowe?

Masaże biurowe są krótkie – trwają 10-20min i nie wymagają dodatkowego zaangażowania i nakładów ze strony firmy, którą obsługujemy. Potrzebne jest jedynie osobne pomieszczenie, a reszta zajmują się profesjonaliści. Przyjeżdżamy we wskazane miejsce z odpowiednim sprzętem i wykonujemy efektywne masaże miejsc najbardziej narażonych na ból, czyli górnego odcinka kręgosłupa, karku oraz barków. Dodatkowo zawsze odpowiadamy na pytania jak prawidłowo siedzieć w pracy, jak walczyć z bólem oraz jesteśmy w stanie przygotować dodatkowe, proste ćwiczenia do wykorzystania w czasie krótkich przerw w pracy lub w domu.

Masaż biurowy trwa 10-20 min

Masaże biurowe zyskują coraz większą popularność, a pracownicy i pracodawcy po sesjach z fizjoterapeutami zauważają znaczną poprawę wydajności, komfortu pracy, jak również jej ergonomii.

Warto podkreślić, że masaże biurowe to pomysł nie tylko na uprzyjemnienie standardowego czasu pracy, ale również dobra propozycja na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, czy imprezy firmowe.

Napisz do Nas

CENNIK MASAŻY BIUROWYCH

Organizujemy całe przedsięwzięcie! Mamy profesjonalny sprzęt oraz nietuzinkową atmosferę – całość zabieramy ze sobą! 

Pomożemy dobrze przygotować i zorganizować ten specjalny dzień dla Waszych pracowników.

Kliknij poniżej lub od razu zadzwoń:  882 763 874  i zapytaj o szczegóły. 

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!