Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Profesjonalne masaże Wrocław z dojazdem

profesjonalny masaż wrocław

Kim jesteśmy? Właśnie teraz gwarantujemy profesjonalny masaż z dojazdem – Wrocław i okolice

Cześć! Cieszymy się, że tu jesteś, witamy Cię serdecznie na stronie prezentującej zdrowotne masaże mobilne we Wrocławiu.

 

Profesjonalny Masaż Wrocław

Przede wszystkim jesteśmy dwójką pozytywnych ludzi otwartych na drugiego człowieka, chcielibyśmy dzielić się z Wami dobrem, uśmiechem i przekazać Wam część naszej energii jaką mamy w sobie i swoich rękach za pomocą masażu – także z masażu z dojazdem do klienta. Dzięki doświadczeniu i poważnym podejściu do każdego klienta nie tylko atmosfera jest niepowtarzalna, ale każde spotkanie. Już od pierwszego masażu dowiesz się jakie ćwiczenia wykonywać, na co zwracać uwagę, oraz przekażemy Ci wiedzę czego warto unikać. Przekażemy Ci kilka ciekawostek, których nie usłyszysz nigdzie indziej! Dzięki wielu skończonym kursom oraz doświadczeniu czerpanym ze studiów, śmiało możemy mówić, żę wykonujemy profesjonalny masaż z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia oraz okolic. Czy wiesz, że masaż raz w tygodniu poprawia samopoczucie, i sprawia, że jesteś wydajniejszy w pracy?

Zadzwoń teraz

Proponujemy masaż z dojazdem, ale co jeszcze możesz się o nas dowiedzieć?

Jesteśmy dyplomowanymi masażystami posiadającymi wiedzę z zakresu fizjoterapii i fizjologii człowieka. Za pomocą masażu pomagamy w uśmierzeniu dolegliwości bólowych, zmniejszeniu dolegliwości pourazowych, a także w zmniejszeniu napięcia mięśniowego spowodowanego stresem. Dodatkowo wykonujemy masaże relaksacyjne, które pomagają odpocząć po całym dniu pracy lub szkoły, jak również stanowią wspaniały sposób na prezent, który sprawi bliskiej osobie przyjemność. Proponujemy masaż z dojazdem do Twojego domu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące masażu lub chciałabyś/chciałbyś zarezerwować termin zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i postaramy się dopasować najlepszy rodzaj terapii i masażu indywidualnie do Twoich potrzeb. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, staramy się na bieżąco odpowiadać na wiadomości i telefony lub oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe. Czekamy na Ciebie 🙂

 

Zamów masaż z dojazdem do klienta już teraz

 

Odbierz dostęp do Strefy Niskich Cen

  • Całkowicie  bezpłatny dojazd do domu pacjenta - Na terenie Wrocławia i okolic do 15 km - DOJAZD GRATIS ✅
  • Idealny na prezent SPERSONALIZOWANY VOUCHER ? Możliwość wykorzystania dla siebie lub dla bliskiej osoby!
  • Najniższe Ceny dla pacjentów Masajki ? dostępne w BEZPIECZNYCH ZAKUPACH ONLINE, przez DOTPAY
  • Pełnowartościowy masaż, trwający 90 MINUT - 1,5 GODZINY ? Ponieważ wiemy, że tyle czasu potrzeba na pełne odprężenie i efektywny masaż
  • Ważność aż 6 MIESIĘCY ?  tak dużo czasu masz na wykorzystanie Vouchera na masaż 

Wypełnij, aby bezpłatnie otrzymać dostęp do
najniższych cen

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!