Profesjonalny masaż teraz zamówisz online

Voucher na profesjonalny masaż – Voucher zamówisz Online, przez telefon lub e-mail

Poza ofertą standardową proponujemy również Voucher na masaże z dojazdem do klienta we Wrocławiu, będące doskonałym pomysłem dla osób zapracowanych. Wraz z profesjonalnym stołem do masażu docieramy w każde miejsce we Wrocławiu, zadzwoń i spytaj o dojazd w okolice Wrocławia.

Zadzwoń teraz – 534 345 404

Lub napisz do nas przez formularz – To proste!

Zaznacz, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją kontaktu. Zgodnie z Polityką Prywatności. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, ale bez niej nie mogę się z Tobą kontaktować

Zostaw wiadomość powyżej, sami się skontaktujemy!

 

Możesz zostawić samo imię i e-mail – o szczegóły sami zapytamy :)Odezwiemy się z kilkoma pytaniami i zarezerwujemy wolny termin, następnie już tylko kilka chwil dzieli Cię od relaksu i odprężenia.

Zapytaj o voucher dla bliskiej osoby.

Voucher na profesjonalny masaż z dojazdem Wrocław

VOUCHER! Masaż na prezent który “sam dociera”

 

Profesjonalny masaż z dojazdem jest również idealnym prezentem, który “sam dociera” do osoby obdarowywanej.  Dojazd możliwy jest na terenie całego Wrocławia, jak również w okolicznych miastach w promieniu 20 km od Wrocławia.

Napisz maila – info@masajka.wroclaw.pl

Zapraszamy do skorzystania i zapoznania się z cennikiem masaży z dojazdem.

Voucher prezentowy na masaż relaksacyjny we Wrocławiu

 

Zobacz Cennik

Albo od razu skorzystaj z OFERTY SPECJALNEJ – na tej stronie będziesz mógł zamówić Voucher online – przez płatności DotPay

Aktualna Promocja + Voucher Online