Skip to content Skip to footer
210 PLN

Wykonanie takiego masażu nie jest w żaden sposób niebezpieczne. Nie masujemy gorącym woskiem, który może spowodować poparzenia. Bez obaw. Świeca i jej płomień ma za zadanie rozpuścić olejki, zamieszczone wokół knota do ciepłej temperatury.

180 PLN

Masaż ten wykonywany jest specjalną świecą do masażu, a w zasadzie woskiem z tej świecy. Przed rozpoczęciem masażu rozpalamy świecę, co powoduje roztopienie wosku. Składa się on z wysokiej jakości składników, w tym naturalnych olejków.

masaż biurowy
60 PLN

Masaż biurowy to innowacyjna forma walki z bólem kręgosłupa coraz częściej stosowana w biurach i korporacjach jako bonus dla pracowników w czasie pracy. Masaż biurowy to 15-20min masaż wykonywany w pozycji siedzącej na specjalnym krześle lub w pozycji leżącej na stole do masażu.

masaż dla dwojga
520 PLN

Masaż dla dwojga to idealny sposób na udaną randkę oraz alternatywa dla standardowego spędzania czasu we dwoje. Jest to również świetny pomysł na prezent. Druga połówka na pewno doceni ten oryginalny i nowoczesny sposób na romantyczny wieczór.

masaż dla dwojga
410 PLN

Masaż dla dwojga to idealna opcja dla par ale także dla przyjaciół czy znajomych ! W zależności od okazji czy okoliczności możecie wybrać masaż relaksacyjny, klasyczny czy sportowy ! Niezależnie od tego, który z nich wybierzecie możecie być pewni że to świetnym pomysł na spędzenie czasu razem.

masaż-tkanek-glebokich
200 PLN

Masaż tkanek głębokich to jeden z najefektywniejszych masaży leczniczych. Przede wszystkim masaż ten jest leczniczy i ma na celu zniwelowanie dolegliwości bólowych z jakimi pojawiacie się w naszym gabinecie.

masaż-tkanek-glebokich
160 PLN

Masaż na celu przywrócenie homeostazy tkanek poprzez świadomą pracę terapeuty i bazuje na powolnych ruchach w celu rozluźnienia i rozciągnięcia tkanek w układzie mięśniowo- szkieletowym.

Refleksoterapia
80 PLN

Refleksoterapia dłoni i nie tylko dłoni, to skuteczna i bezpieczna metoda terapii. Wywodzi się z medycyny wschodniej i jej bazą są przebiegające w organizmie kanały energetyczne zwane meridianami. Refleksoterapia jest niesamowicie pomocna w wielu bólach i schorzeniach.

masaz-miodem
200 PLN

Masaż ciepłym miodem to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć się dopieszczona, a także zadbać o wygląd swojej skóry i sylwetki.

60 PLN

Masaż klasyczny kończyn górnych to masaż częściowy w czasie którego skupiamy się na rękach. Masujemy dłonie, przedramiona oraz ramiona. Często w przypadku problemów z rękami w czasie masażu opracowujemy także mięśnie okolicy szyi oraz okolicę łopatki.

masaż kręgosłupa
80 PLN

Masaż kręgosłupa to jedna z lepszych metod jakie możemy wybrać, kiedy zaczynają nas boleć plecy. Dolegliwości bólowe mogą dotyczyć odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego bądź całego kręgosłupa.

80 PLN

Masaż klasyczny częściowy wybranego odcinka kręgosłupa to masaż w czasie którego skupiamy się na tej części kręgosłupa która boli najbardziej i staramy się zniwelować dolegliwości bólowe.

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!