77254746_2619835711571906_7112227497260875776_n

Analiza bólu kręgosłupa + 30 minutowy masaż z dojazdem do domu za 59zł!

masaż z dojazdem do domu, specjalna promocja dla mieszkańców Wrocławia i okolic
Cześć Wrocław! Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszą promocyjną ofertą oraz dobrymi opiniami na temat naszych usług! Zostały ostatnie miejsca na skorzystanie z promocyjnego pakietu, czyli analizy bólu kręgosłupa + 30 minut masażu z dojazdem do domu! Stara cena takiego masażu to 159zł, dlatego jeśli chcesz oszczędzić 100zł i skosztować życia bez bólu kręgosłupa kliknij w poniższy przycisk, wypełnij formularz oraz opłać promocyjną ofertę 👇

zostały 2 ostatnie miejsca, zarezerwuj masaż teraz, aby zagwarantować sobie miejsce

15 minut rezerwacji miejsca w promocyjnej cenie

po upływie czasu oferta będzie niedostępna.

Co mówią o nas mieszkańcy Wrocławia i okolic?

Ewa R.
Ewa R.
Read More
Bardzo polecam, profesjonalne masaże z opcją "w domu" 🙂
Magdalena S.
Magdalena S.
Read More
Pani Marcysia to profesjonalistka i przemiła osoba. Masaże to niezastąpiona broń w walce z bólem kręgosłupa. Mam nadzieję, że podobne rezultaty osiągniemy przy bólu stopy. 5 ⭐️
Marta W.
Marta W.
Read More
Bardzo gorąco polecam! Masaż pleców przyniósł ulgę i rozluźnienie oprócz tego przemiła atmosfera. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pani Oli
Marta J.
Marta J.
Read More
Najlepszy masaż jaki do tej pory miałam! Po prostu fantastyczny! Relaks 100% Pani Ola to przemiła osoba, podejście do klienta na 6😊😊 Wrócę na pewno!! Polecam wszystkim! 😊
Magdalena M.
Magdalena M.
Read More
Bardzo polecam masażystkę Marcjanne. Dokładnie wie, gdzie ucisnąć, żeby rozluźnić tkanki. Po sesji moje ciało jest wdzięczne i zadowolone 😊
Anna P.
Anna P.
Read More
Miałam wykonywany masaż rąk i nóg w 9msc ciąży- ulga dla ciała! Polecam serdecznie wszystkim ciężarnyn i nie tylko, profesjonalnie , miło i z efektem!☺
Aleksandra R.
Aleksandra R.
Read More
Najlepsze masaże we Wrocławiu jak i w okolicach 🙂 wielki plus za możliwość relaksowania się w zaciszu domowym 🙂 Masajka - magia w rękach! 🙂 Polecamy!
Previous
Next
więcej opinii znajdziesz na Facebook'u "Masajka Centrum Masażu i Odnowy Biologicznej"

Najczęściej zadawane pytania:

Masaż odbywa się w domu klienta – po zdecydowaniu się na skorzystanie z oferty nasz zespół dzwoni na podany wcześniej w formularzu numer telefonu, a następnie umawia termin oraz miejsce masażu.

  1. Kliknij w poniższy przycisk “odbieram analizę bólu kręgosłupa wraz z masażem za 59 zł + dojazd gratis”
  2. Wypełnij formularz oraz dokonaj płatności
  3. Poczekaj na połączenie od naszego zespołu, na którym umówimy zrealizowanie specjalnej oferty

Analiza bólu składa się ze szczegółowego wywiadu, który przeprowadzi z Wami fizjoterapeutka oraz badania palpacyjnego kręgosłupa i wykonaniu kilku testów, które pozwolą na zbadanie problemu.

Pytania jakie zada fizjoterapeutka będą dotyczyły bólu, jego umiejscowienia, od kiedy boli, czy jest coś co sprawia, że boli bardziej lub mniej. To będą również pytania o Waszą aktywność, pracę zawodową i odpoczynek. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć co może być przyczyną bólu.

Samo badanie będzie przeprowadzone w sportowych spodenkach i bieliźnie. Fizjoterapeutka będzie sprawdzała jaką ruchomość mają poszczególne odcinki kręgosłupa, czy mięśnie są nadmiernie napięte, czy powstały na nich punkty spustowe. Takie badanie prowadzone jest do granicy bólu, oznacza to, że w momencie, kiedy poczujecie ból fizjoterapeutka przerwie ucisk czy ćwiczenie. 

Masaż, który wykonujemy po całościowym badaniu jest precyzyjny i nakierowany na Wasze potrzeby! Dzięki temu, że wiemy co Wam dolega możemy szybko i skutecznie walczyć z bólem. Podczas terapii stosujemy takie techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, terapii punktów spustowych oraz pinoterapii oraz zalecamy ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Tak holistyczne podejście jest gwarancją naszego wspólnego sukcesu. 

Jest tylko kilka rzeczy, które musicie zrobić zanim przyjedziemy do Was ze stołem do masażu i zaczniemy walkę z dolegliwościami bólowymi.

  • przygotuj trochę wolnego miejsca, tak aby zmieścił się stół do masażu, nie martwcie się nawet w małym domu znajdzie się wolna przestrzeń na około 90 cm szerokości i 170 cm długości. Tyle wystarczy.
  • przygotuj jeden ręcznik, którym zasłonimy niemasowane części ciała i zabezpieczymy resztę ubrań przed poplamieniem oliwką.
  • zadbaj o wygodną bieliznę, która nie będzie Cię krępować. Podczas wizyty będziemy skupiać się głównie na kręgosłupie, ale badanie może obejmować całe ciało dlatego najlepiej na naszą wizytę ubrać wygodne sportowe spodenki.
  • tego dnia najlepiej nie zakładaj naszyjników, czy innej biżuterii, która może zasłaniać kręgosłup
  • przed przyjazdem fizjoterapeutki weź prysznic, dzięki temu wszystkim będzie przyjemniej i bardziej komfortowo

zostały 2 ostatnie miejsca, zarezerwuj masaż teraz, aby zagwarantować sobie miejsce

15 minut rezerwacji miejsca w promocyjnej cenie

po upływie czasu oferta będzie niedostępna.