Skip to content Skip to footer

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś, witam Cię serdecznie na stronie prezentującej nasz gabinet masażu zdrowotnego we Wrocławiu.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy dwójką pozytywnych ludzi otwartych na drugiego człowieka, chcielibyśmy dzielić się z Wami dobrem, uśmiechem i przekazać Wam część naszej energii jaką mamy w sobie i swoich rękach za pomocą masażu. Wykonujemy profesjonalne masaże z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia. Czy wiesz, że masaż raz w tygodniu poprawia samopoczucie, i sprawia, że jesteś wydajniejszy w pracy?

Co jeszcze o nas możesz się dowiedzieć?

Jesteśmy dyplomowanymi masażystami posiadającymi wiedzę z zakresu fizjoterapii i fizjologii człowieka. Za pomocą masażu pomagamy w uśmierzeniu dolegliwości bólowych, zmniejszeniu dolegliwości pourazowych a także w zmniejszeniu napięcia mięśniowego spowodowanego stresem. Dodatkowo wykonujemy masaże relaksacyjne, które pomagają odpocząć po całym dniu pracy lub szkoły, jak również stanowią wspaniały sposób na prezent, który sprawi bliskiej osobie przyjemność.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące masażu lub chciałabyś/chciałbyś zarezerwować termin zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i postaramy się dopasować najlepszy rodzaj terapii i masażu indywidualnie do Twoich potrzeb. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, staramy się na bieżąco odpowiadać na wiadomości i telefony lub oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe. Czekamy na Ciebie 🙂

Pozdrawiamy

Aleksandra&Marcin

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!