O mnie – Profesjonalna Masażystka czyli Aleksandra

Profesjonalizm i doświadczenie – to cenią sobie klienci najbardziej

 

Profesjonalna Masażystka - Aleksandra Obrączka - Masajka
Witajcie 🙂

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką oraz certyfikowaną masażystką z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w Polsce jak i za granicą.
Uwielbiam kontakt z ludźmi, a swoją wiedzę wykorzystuję na co dzień w pracy nad ciałem, mięśniami i wszelkimi dolegliwościami bólowymi ze strony kręgosłupa.

W czasie masażu bazuję na technikach masażu klasycznego, natomiast każdy masaż dopasowuję indywidualnie do Waszych potrzeb, używając zarówno technik powięziowych – rozluźniających jak i terapii punktów bólowych i spustowych.
Czas masażu to czas dla Was, który możemy wykorzystać na całe ciało lub na wybraną partię objętą bólem.
Działam skutecznie i bezpiecznie, posiadam wiedzę zarówno z fizjologii i anatomii, co pozwala Wam oddać swoje zdrowie w dobre ręce.

Na co dzień pracuję również z kobietami w ciąży oraz z osobami starszymi, dzięki ukończonym kursom oraz warsztatom, a także dzięki szkoleniom, w których na bieżąco biorę udział.

Również sportowcy znajdą coś dla siebie 😉 w swojej ofercie mam masaż sportowy, który pozwoli zmobilizować mięśnie przed wysiłkiem lub wspomóc metabolizm po treningu.
Każde nasze spotkanie składa się z omówienia problemu, masażu, a także wskazówek lub ćwiczeń, które dostajecie ode mnie tak aby wzmocnić efekt samego masażu.

Mam nadzieję, że te kilka słów o mnie pomoże Wam rozwiać wątpliwości i podjąć decyzję na temat masażu, ponieważ wybór skutecznego masażu wiąże się z wyborem doświadczonego terapeuty 🙂

Jeśli chcielibyście wiedzieć więcej na mój temat lub na temat terapii śmiało dzwońcie lub piszcie, odpowiem na każde pytanie.

Do zobaczenia 🙂

Jestem profesjonalistką, a świadczą o tym opinie naszych klientów – kliknij i zobacz

Zobacz Opinie

Certyfikaty i ukończone kursy