Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Masaż pleców idealnym rozwiązaniem na ból kręgosłupa

masaż pleców

Masaż pleców idealnie pomaga osobom spędzającym dużo czasu przed komputerem

Masaż pleców jest jak antidotum na bolące plecy. Idealnie sprawdza się dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej z nas uskarża się na ból pleców różnego pochodzenia. Bóle pleców mogą być spowodowane przez wiele różnych czynników, a do najczęściej wymienianych należą: ciężka praca fizyczna, praca biurowa oraz spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej. Brak ruchu czy też zerowa aktywność fizyczna nie pomaga pozbyć się bólu.

Masaż pleców

Takim sytuacjom nie sprzyja także uprawianie niektórych dyscyplin sportu – na przykład tych polegających na podnoszeniu ciężarów. Zwróć uwagę na umiejętne wykonywanie ćwiczeń na siłowni – podczas treningu siłowego. Zadbaj o to, aby dostosować obciążenia do Twoich możliwości fizycznych. Spotykamy się z sytuacjami, gdzie osoby zaczynające przygodę z siłownią ćwiczą ze zbyt wysokim ciężarem – zanim jeszcze opanują prawidłową technikę podczas wykonywanego treningu.

Pomocnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się masaż pleców. Warto pamiętać, aby masaż był wykonywany przez doświadczonego oraz wykwalifikowanego masażystę. Dobry masaż potrafi zdziałać przysłowiowe cuda. Nie tylko poprawi nasze ogólne samopoczucie, ale także pozwoli pozbyć się nagromadzonych w ciele napięć, które tworzą się na skutek długotrwałego stresu.

Masaż pleców pozwoli rozluźnić mięśnie oraz zdecydowanie usprawni krążenie krwi. Wraz z efektem pobudzenia krążenia idzie w parze poprawa tempa przemiany materii oraz usprawnienie metabolizmu. Dzięki zastosowaniu prawidłowej techniki masażu możemy również pozbyć się niektórych urazów i kontuzji. Masaż wzmacnia mięśnie oraz pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała.

Masaż pleców w domu – czemu nie?

Wielu z nas zastanawia się jak zrobić dobry masaż pleców oraz jak wykonać masaż samodzielnie? Te pytania najlepiej skierować do specjalistów, którzy posiadają do tego odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Jako specjaliści nie tylko oferujemy usługi mobilne, ale również podpowiadamy Wam jak w bezpieczny, prosty sposób wykonać automasaż lub masaż dla bliskiej osoby. Możecie liczyć na nas nie tylko w kwestii samego masażu. Możemy udzielić Wam wskazówek jak ćwiczyć, jak dbać o ergonomię swojej pracy, a także przygotować Wam zestaw indywidualnych ćwiczeń.

Profesjonalne masaże z dojazdem we Wrocławiu wychodzą naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom swoich klientów. W swojej bogatej ofercie posiadamy różnorodne masaże, ciekawe promocje i atrakcyjne rabaty w postaci zniżek. Ostatnio cieszy się popularnością oferta bezpłatnego dojazdu do domu klienta.

Masaż pleców z dojazdem do klienta

Ponadto oferujemy vouchery podarunkowe, które stanowią wspaniałą propozycję na ciekawy oraz oryginalny prezent, który z całą pewnością okaże się trafiony!

Taki voucher można dodatkowo spersonalizować, co jest niebanalnym rozwiązaniem, na przykład kiedy szukamy ciekawego pomysłu na prezent ślubny.

Napisz do Nas

odbierz darmowy ebook

    Subscribe to the updates!